PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467769}

Z muzyką soul

Soul Men
6,7 1 977
ocen
6,7 10 1 1977
Z muzyką soul
powrót do forum filmu Z muzyką soul

7/10

ocenił(a) film na 7

Samuel L. Jackson kompletnie nie pasuje do roli jakiegoś gejowskiego muzyka ale kreacja postaci piosenkarza pozwoliła mu się spełnić w tej roli stuprocentowo. Muzyka w tym filmie też nie jest wysokich lotów (wręcz odwrotnie), a Jackson i Bernie Mac nie potrafią po prostu śpiewać i każdy kto to obejrzy ten film o tym się przekona. Więc skąd taka wysoka nota zapytacie? Bo jest to kolejna za**bista, murzyńska komedia, z kupą "motherf*cker'ów". Polecam!

ocenił(a) film na 7
pachomir

Ja przypadkowo w sobote włączyłam na TVP2 i pomyslałam, ze dam sobie 15 minut i ide spac a tu....... pozytywna niespodzianka:) dawno sie tak nie ubawiłam. Polecam ze względu na głównych aktorów.

ocenił(a) film na 9
gabi_2

Nie zgodzę się z wami, też trafiłem na ten film przez przypadek. I byłem zachwycony! Moim zdanie naprawdę im to nieźle wychodziło! :D Teee kocie ruchy na scenie. Wszyscy którzy nie oglądali tego filmu. Nie olewajcie go, naprawdę warto go zobaczyć bardzo pozytywny film :) Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones