Tajna inwazja (2023)
2023 Tajna inwazja 2023, odcinek 6
odcinek Tajna inwazja (2023)

Dom

Home 36m
5,1 696
ocen
5,1 10 1 696
Tajna inwazja
powrót do forum 6 odcinka

Wybitnie nie było ale nie było też źle ! SHIELD nie ma.. Avengers poszatkowane, Fury był pstryknięty , Skrulle nie dostali nowego domu.. i mamy beng ! Podstarzałego szefa ,który przyjmuje na klatę znowu..całe zło a chciałby być już na emeryturze... i ja to kupuję. Pomysł na fabułę też.. ale samo wykonanie serialu napewno nie zadowoli wielu fanów ,którzy oczekują duuużo więcej niż dostajemy. Globalny problem wojny ze Skrullami moglby być kolejnym filmem z naklejką Avengers.. a został (prawie) rozwiązany ,,lokalnie" -> sugerowane jest jednak rozwinięcie tematu.poczekamy zobaczymy

kobe7

Zarówno Hulkowa jak i ta niby inwazja reklamowane były jako coś niesamowitego, z pompą etc. Myślałem, że nic nie pobije taniości wykonania, głupoty i tandety Hulkowej. Tajna Inwazja jest niestety na tym samym poziomie... I to za jakie pieniądze! Pewnie tylko mały % poszedł na produkcję i wypłaty dla ekipy filmowej, a ta większość na tych znanych aktorów. Ostatniego odcinka jeszcze nie obejrzałem, ale od pierwszego są tylko nudy... Jak kiedyś uwielbiałem produkcje Marvela i na każdy film czekałem tak teraz jest tego po prostu za dużo i co za tym idzie zbyt słabo. Oby się Disney przejechał na tych niesmacznych kotletach spod znaku Marvel czy Star Wars.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones