Tajna inwazja (2023)
2023 Tajna inwazja 2023, Odcinek 1
Odcinek Tajna inwazja (2023)

Odrodzenie

Resurrection 53m
6,2 962
oceny
6,2 10 1 962
Tajna inwazja
powrót do forum 1 odcinka

Nie podobały mi się:
-Emilia Clarke - zupełnie mi nie pasuje do tej roli
-umiejscowienie w Rosji - ma się ochotę wyłączyć od razu
-bohaterowie tylko się snują po ekranie
Podobało mi się:
-na razie nic.
Ale to dopiero pierwszy odcinek. Daję jeszcze szansę.

ocenił(a) serial na 8
mumincool

No bo jeśli skrulle chcą wywołać wojnę amerykańsko rosyjska by ludzie sami się powybijali to uwaga uwaga akcją musi dziać się w Rosji <facepalm>

Humalien91

no to sa kiepsko poinformowane... Jakby wojne Chinsko albo Koreaska kontra swiat albo Chinsko Rosyjska, to bym uwierzyla i byloby do tego oryginalnie i prawdziwie. Teraz to one moga co najwyzej wojne domowa wywolac i nic wiecej. Ruskie sa jakie sa, ale nawet te marvelowe z 2020 roku by nie uwierzyly w te zamachy ameryke. Skrille chca atomowki odpalic? To  niech  zrobia  to  bezposrednio  z silosow,  glowami  panistwa, a nie takie durne intrygi. Do  tego pewnie  by planete zniszczyli.  No  i  serio,  nie  mieli czasu  sami  szukac sobiie planety?

ocenił(a) serial na 1
mumincool

Umiejscowienie w Rosji? XDD. Co to ma do rzeczy, to tylko serial.

mumincool

Mam minusy takie jak twoje, do tego meczy mnie juz to odgrywanie intryg tylko rosja, ameryka, jak 80 lat temu i reszta swiata sie nie liczy. Clark szybko sie starzeje na buzi i wyglada jak matka tego zielonego rewolucjonisty, a nie mlodsza od niego. Do tego gra dretwo, nie widze, zeby jej postaci na czyms tam zalezalo.
Zupelnie nie daje sie w tym widziec i wyczuc, ze to jest ze swiata komiksu i superbohaterow, ot jakis film telewizijny z lat 80, 90 o szpiegach... Z babolami.
Podoba mi sie ruska agentka z jej tekstami, do tego mam skojarzenia jakby to Elzbieta II byla :P

mumincool

Ja od jakiegoś czasu uważam, że Clarke gra bardzo przeciętnie wszędzie (jeśli chodzi o TV, nie śledzę jej poczynań teatralnych). Nawet w GoT kompletnie nie pasowała mi do Daenerys i nie potrafiła oddać jej ekspresyjności w 100%.

ocenił(a) serial na 5
mako3

ale wiesz, że wykryto jej afazję?

mumincool

Chce wylaczyc bo serial dzieje się w Rosji. Jak ogłupionym trzeba być żeby wymyślić coś takiego? Wszystkie seriale i filmy mają dziać się w cudownym USA?

szymon001

Seriale mają dziać się po poza USA i Rosją

ocenił(a) serial na 5
mumincool

Miałem podobne odczucie z tą rosją, ich powiewające flagi i patriotyczny festyn, a jednocześnie kompletnie przemilczana jakby nieistniejąca kwestia Ukrainy. Ok, rozumiem, że to w innej komiksowej rzeczywistości się dzieje czy coś, ale to jednak czasy obecne, a nie jakieś lata '80.

plooshack

to jedź i walcz za swoją ukochaną upainę w czym problem

mumincool

A możesz rozwinąć: "umiejscowienie w Rosji - ma się ochotę wyłączyć od razu"? Bo aż mnie to zaintrygowało. O co chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones