PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10008113}

Ostatnie dni Ptolemeusza Greya

The Last Days of Ptolemy Grey
7,6 1 146
ocen
7,6 10 1 1146
Ostatnie dni Ptolemeusza Greya
powrót do forum serialu Ostatnie dni Ptolemeusza Greya

Wybitny

ocenił(a) serial na 9

Prawie doskonały serial z wybitną rolą Samuela L. Jacksona. Jednak nie dla wszystkich. Jeśli jednak potrafisz docenić artyzm i sztukę w produkcji telewizyjnej (a może ich szukasz?), jest dla Ciebie.

micgo27

Zawiódł mnie ten serial. Z każdym odcinkiem było słabiej. Moim zdaniem najlepiej wypadła aktorka odgrywająca rolę Robyn. SLJ w wielu sytuacjach nie był dla mnie wiarygodny.

ocenił(a) serial na 9
Juna_3

Percepcja zależy od wielu spraw: w jakim jesteś wieku, jakie masz doświadczenie życiowe, wrażliwość estetyczną i wizualną, wyrobienie kulturowe, ile książek przeczytałaś, no i wreszcie - czego oczekujesz od dzieła filmowego.

micgo27

Zgadzam się z tym, że wpływ na postrzeganie świata ma np doświadczenie życiowe. Nie ma moim zdaniem wiek, bo to tylko liczba. Doświadczenie cię kształtuje. Wrażliwość i kultura też bierze się z doświadczenia życiowego. Książki nie mają żadnego wpływu. Możesz przeczytać i 1000 książek, ale jeżeli nie będą wartościowe (np 365 dni) lub nic z wartościowych nie wyniesiesz, to nie będą mieć najmniejszego wpływu na percepcję. A czego oczekiwałem? Dramatu, który pokaże jak osoby z taką chorobą faktycznie funkcjonują, i jak funkcjonuje ich otoczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones