PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479149}

Dollhouse

7,1 3 840
ocen
7,1 10 1 3840
Dollhouse
powrót do forum serialu Dollhouse

Seriale oglądam nałogowo, wszystko jak leci i wciąż szukam nowości, czegoś świeżego, co wciągnie. Postać Echo, aktorka grająca rolę ma jakiś niesamowity magnetyzm, który przyciąga, jest idealna do tej roli. Właśnie dla niej warto zobaczyć ten serial. Aktorka, która gra w serialu aktorkę, bo jak to inaczej nazwać :)

cbaby

Po ostatnim odcinki 1 sezonu, oglądanie kolejnego stało się bez sensowne. Dałem sobie spokój po 1 odcinku 2 sezonu. Ale zgadzam się do głównej aktorki,że niesamowita uroda i magnetyzm.

ocenił(a) serial na 7
RadoslawKamil

To błąd, bo ten odcinek to była tylko pierwsza część epitafium, drugą jest finałowy odcinek drugiego sezonu ;) Plus w ciągu drugiego sezonu dowiadujemy się, jak doszło do wydarzeń z epitafium.
Swoją drogą pomysł z rozbiciem zakończenia na finały dwóch sezonów uważam za świetny.

ocenił(a) serial na 7
cbaby

Wiem było to dawno, ale msz moe jakiś namiar gdzie mogę obejrzeć ten serial, miał potencjal i jak zaczęlo się rozkręcać ucięli. Chętnie bym sobie powturzyła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones