Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
164 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

Widziałem z nim 16 filmów nielicząc tych co był narratorem i dubbingował i niebyło roli która by mi się niespodobała. Super gość nadający siędo każdej roli i ma specyficzny głos. W GTA głos który podkładał Fronkowi Tenpenny też był powalający.

Mateo_SF

Zgadzam się w zupełności, wybitny aktor i człowiek.

Mateo_SF

Bardzo go lubię, ale czy wybitny? Sporo filmów z nim widziałem - wszędzie grał tą samą rolę czarnego twardziela.

pionier

Niepowiedziałbym, niezawsze grał twardziela, czy w Szklanej Pułapce był twardzielem? nie sądze. A filmy z bardzo wczesnych lat. To jest błędne myślenie z tym twardzielem. I to jest wybitny aktor przez duże W, a że czasami gra w kiczu to każdy lubi zapach dolarów, czyż nie ??

Mateo_SF

No, nie przekonałeś mnie. Jak dla mnie do Freemana mu daleko, ale i tak należy do moich ulubionych aktorów i jest zaletą każdego filmu w którym gra.

PS W szklanej pułapce też sobie w kaszę nie dawał dmuchać ;)

pionier

Może i nie przekonałem ale wcale nieuważam że daleko, są na równi. No niby nie dał dmuchać ale musiał być film w którym zagrał inaczej, choćby paragraf 157, widziałeś ?

Mateo_SF

Paragraf 187. Widziałem, był tam rewelacyjny. Ale widzisz, chociażby końcowa scena z rosyjską ruletką - znowu jest typ bohatera niugiętego, wygadanego, który nie daje sobą pomiatać...
Jak teraz zaczynam o tym mysleć to rzeczywiście te role nie są do końca takie podobne, to raczej charyzma Jacksona powoduje że kogolwiek nie zagra to zawsze widać jego styl i klase. Poza tym ciezko zrobić z niego romantyka, albo bojaźliwego idiotę. Jego należy obstawić jako "Bad Motherfucker" ;)

pionier

Może i masz racje ale jako romantyka to ja bym go niechciał widzieć ale chętnie bym obejrzał wszystko w czym grał nawet te pierwsze z końca lat 50 bodajże, może wtedy by się znalazło coś innego. A paragraf świetny, takie mroczne przerobienie młodych gniewnych jeśli chodzi o tematyke.
Pozdrawiam.

Mateo_SF

Ja też go uwielbiam jest po prostu śwetny!

lilith_7

spokoooooooooooooooooooooooooooo kolooooooo

konrii_2

Rzeczywiście świetny aktor, ale jego ostatni film o węzach w samolocie byl kiepski. Co do czarnoskórych aktorów to dodam jeszcze Morgana Freemana, który dla wielu jest wzorem do naśladowania i zdobywcę Oscara- Denzela Washingtona. Przypomniał mi się dzieki wam portfel Samuela z napisem "Bad Motherfucker".

Klinar

Jest to jeden z największych czarnych aktorów, ogólnie fajnie się go ogląda na ekranie bo widać że umie grać i dobrze wykonuje swój zawód.

Mateo_SF

Rolą w "Niezniszczalnym" Samuel potwierdził, że jest niezniszczalny.

Morgan_Mortimer_Graff

w niezniszczalnym gral mieczaka ktory mial kruce kosci i byl psychopatycznym morderca. najlepszym czarnoskorym aktorem jest morgan freeman.

Mateo_SF

ja tak za nim nie przepadam chociaz nie ogladalem wielu filmow z nim najlepszym czarnym aktorem jest Denzel Washington Traning Day itd

aroundthebend

No Samuel nie jest zły, ale też nie najlepszy.
Jeżeli chodzi o mnie, to wolę Denzel'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones