Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
164 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

Kiedyś mój ulubiony aktor, ale to było za czasów Tarantino i jeszcze kilka lat dłużej, a teraz żenada - jak ktoś z takim potencjałem może brać wszystkie role jakie mu zaproponują. Kasa? Pewnie tak, ale gdyby chłop się szanował zagrałby w 2 filmach rocznie po 20 baniek każdy, a tak gra w 5 po 2 bańki. Gdzie tu sens. Teraz jak go widzę w obsadzie z wielką niepewnością sięgam po tytuł, a za jakiś czas będę omijał szerokim łukiem jak filmy z Segalem, Ironsidem czy innymi kiedyś niezłymi dawcami emocji.

użytkownik usunięty
marco1313

On jest stary i to widać, a jak to mówią starość nie radość, chodz kasy masz już po sam sufit to każdemu zawsze jest za mało.Nachapie się na takie ochłapy filmowe i w końcu zniknie z wielkiego ekranu.

marco1313

kasa... kasa ... kasa... Czemu większość ludzi uważa że wszyscy robią wszystko dla kasy... może po prostu gra w tylu filmach bo tako ma pasje. Jest utalentowanym aktorem i to wykorzystuje jak najlepiej, gdyby grał tylko w kilku filmach, ludzie mówiliby że marnuje swój talent. Moim zdaniem robi słuszną rzecz bo nie marnuje życia i nie daje o sobie zapomnieć.

kam2553

Może i masz rację, ale już dawno temu ktoś mądry powiedział lepiej odejść w chwale u szczytu kariery, niż być zapamiętanym jako przegrany i właśnie dlatego uważam, że ktoś taki jak Samuel nie powinien brać śmieciowych ról i staczać się w dół. Ale to moje zdanie, każdy ma prawo do swojego

marco1313

W ostatnim dobrym filmie jaki zagrał to "Django"- pokazał w nim cały swój aktorski kunszt. Jest jednym z najlepszych współczesnych aktorów, a że gra w gniotach? Może po prostu nikt mu nie proponuje lepszych ról.

Tensor125

Moim zdaniem świetny aktor, jednakże na postać Nicka Fury, którą kreuje ciężko patrzeć

marco1313

Za czasow Tarantino? Bez sensu to zdanie, a co teraz juz nie ma czasow Tarantino? W Django kto fenomenalnie zagral ? W kazdym filmie nowym Taran tino wystepuje, nawet w Bękartach podkladal glos.

kiki_zjada_guziki

Faktycznie źle to zabrzmiało, ale pisałem wkurzony po obejrzeniu "Kite", gdzie zagrał beznadziejnie w równie słabym filmie. Dla Marvela postać Fury'ego gra tak irytująco, że stosunkowo udane filmy tracą na wartości jego poczynaniami. A przypomnij sobie "cudowne" kreacje w szmirach RoboCop, czy Arena. Zły jestem po prostu, że bierze wszystko. Powinien bardziej wybiórczo wybierać role. Jest świetnym aktorem, u Tarantino zawsze gra oskarowo ( w tym przypadku w znaczeniu pozytywnym). Przesadziłem oczywiście, że nie ma na koncie w ostatnim czasie dobrych, czy nawet bardzo dobrych ról, czego przykładem jest np " Reasonable Doubt".
A co do "czasów Tarantino" oczywiście są i życzyłbym sobie, by trwały wiecznie

kiki_zjada_guziki

Co killafornia? Klawiatura się naprawiła, czy dysleksja minęła? Tragiczny jesteś, naprawdę.

marco1313

Nie zapominaj kim jest aktor , to taki sam zawód jak każdy inny a że występuje w każdym w filmie jaki mu zaproponują to nie widze w tym nic dziwnego , to nie jest Polska tam z milionera szybciutko mozesz sie stac biedny , bogatsi od Jacksona grają w filmach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones