Samuel L. Jackson

Samuel Leroy Jackson

8,3
164 570 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samuel L. Jackson

Piszcie, kogo najbardziej z tej trójki aktorów najbardziej lubicie: Samuela L. Jacksona, Denzela Washingtona czy Tony Todda?? zapraszam serdecznie do typowania!!

pro415

Denzel bez porównania - ma najlepszy dorobek filmowy,niesamowite role,charyzme,intensywność i wiarygodność gry oraz wszechstronność.

Samuel byłby następny - znany przede wszystkim z dobrych dialogów.

killacam

Bez dwóch zdań Samuel na pierwszym, w sumie do Denzela nic niema ale mało filmów z nim oglądałem. A tego trzeciego nieznam nawet, a przynajmniej nie kojarze. Samuel ma zajebisty głos i lubie postacie które gra, bo gra je fajnie. Ze starszych czarnoskórych aktorów lubie jeszcze Morgana Freemana.

Mateo_SF

Denzel na pierwszym, bez dwóch zdań. Potem, uwaga, cytuję: ''długo, długo, długo nic'' i Samuel. Tego ostatniego nie kojarzę.

captain_cassidy1912

Morgan Freeman jest najlepszym czarnoskórym aktorem.

Iluvatar

i ja tak myśle

pro415

Z tej trójki najlepszy jest Denzel, ale ja osobiście najbardziej lubię Samuela.

pro415

Z tej trójki to ofkorz Samuel L. Jackson. Ale osobiscie bardziej wole Freemana albo Sidneya Poitier (nie wiem jak to sie pisze:)).

ps. Nie znacie Tony'ego Todd'a? A mowi wam cos slowo "Candyman"? ;)

Gh0st

Kto powiedział, że go nie znamy? Mamy teraz wymieniać wszystkich znanych nam czarnoskórych aktorów czy jak? Bo chyba nie o to chodziło w temacie.

użytkownik usunięty
pro415

Denzel Washington jest moim zdaniem jednym z najlepszych czarnoskórych aktorów. I wręcz go uwielbiam!!! Tak samo jak i innych czarnoskórych aktorów. Wszystkich bez wyjątku:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones