Cristin Milioti

7,7
5 195 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cristin Milioti

A nie do Alyson Hanningan. Styl mówienia, kszałt szczęki to dla mnie wykapana Jennifer!

e_w_a_

są prawie identyczne!

e_w_a_

Z tego co pamiętam, to w filmie dokumentalnym o sobie Jennifer Love- Hevitt przyznała, że dostała propozycję zagrania w HIMYM, jednak odmówiła na rzecz Zaklinaczki duchów. Prawdopodobnie grałaby Robin.

grubcia93

bardzo podobne! aż sprawdziłam obsadę "Wilka z Wall Street", bo miałam wątpliwości

e_w_a_

do kogo ? chyba macie wadę wzroku ...

e_w_a_

Ona nawet nie stała obok Jennifer Love Hewitt. Do rudej jest bardzo podobna.

e_w_a_

Jest nie tyle podobna ale jest taką słabszą kopią ;)

e_w_a_

bardziej do Noomi Rapace

e_w_a_

Ani trochę nie jest podobna do Jennifer Love Hewitt. Jennifer jest przynajmniej piękna, a ta jest okropna. Nienawidzę jej przez to, że to ona okazała się matką dzieci w JPWM. Tak tylko za to. Na miano matki dzieci Teda, na miano jego żony, zasługiwała Robin.

Heigl_Tatum2

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Robin była męcząca, nie wiedziała czego chce, Ted ją kochał a ona zachowywała się jak menda wobec niego. Matka dzieci Teda jest przecudowna.

Heigl_Tatum2

Co do urody kwestia gustu - Natomiast uważam że nie można jej odmówić uroku osobistego ;)

buterfly

A podobna jest do Pooneh Hajimohammadi

Wiatrak99

Ale ma w swojej urodzie więcej uroku :) .

buterfly

Racja :) Milioti jest bardziej wdzięcznie dziewczęca :)

Crazy_Ivan

Też tak sądzę :)

e_w_a_

obie od teraz (zobaczyłem ją dzisiaj w Black Mirror USS Callister) kocham :D

a serio :) i J. L. Hewitt i Milioti :) super śliczne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones