Cristián de la Fuente

Cristian de la Fuente Sabarots

7,3
250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cristián de la Fuente

No ma coś w sobie...

użytkownik usunięty

zazwyczaj nie ruszają mnie ci wszyscy przystojniacy z telenowel gdyż są dla mnie zbyt "modelowi",
za bardzo jak keny wyglądają...ale ten wyjątkowo mi wpadł w oko! :) Może przez jego zachowanie,
gesty, rolę...sama nie wiem ale naprawdę jest supper! Uwelbiam go, a kiedy się uśmiecha to już
w ogóle.. :)

Dziś przeszedł samego siebie Oglądam przeróżne telenowele od 20 lat ale dziś pierwszy raz czułam jakbym sama była na miejscu Kamili. Rewelacyjnie zagrana scena miłosna. W końcu się film rozkręca ...:)))

użytkownik usunięty
szabea_2

oj tak, uwielbiam ich razem. Przyjemnie się oglądało to ich wspólne przekomarzanie się..a Daniel jak się się uśmiecha i przewraca tymi oczami to och.. :)

Jego uśmiech jest CUDOWNY !!! Potrafimy sobie wyidealizować faceta :)) ja nie widzę u niego żadnych wad. Szkoda że tacy trafiają się tylko w filmach...

użytkownik usunięty
szabea_2

myślę, że tacy też się trafiają w realu..ale jest to nikły odsetek... ta która trafi na takiego to jest dopiero szczęściara! :)

Możliwe , jednak najlepsi są przeważnie już żonaci a ci wolni to przeważnie poza wyglądem nie mają nic więcej do zaoferowania kobiecie ( nie mam na myśli kasy) ... Chociaż gdybym miała taką namiętność przeżyć to nawet mógłby być mniej przystojny. Zakochana kobieta zawsze dostrzega same zalety:) Już nie mogę doczekać się kolejnego odcinka .Byle w jutrzejszym odcinku nie popsuło się między nimi , niech się jeszcze nacieszą sobą.... Uwielbiam ta aktorkę , która gra Kamilę, świetnie okazuje uczucia, Wcześniej grała w "kiedy sie zakocham"( oglądam też powtórki tego serialu) i wtedy też tak bardzo okazywała emocje. W obu tych filmach jak ona płacze to ja też. Jedyna aktorka która tak na mnie działa. Nie umie sie powstrzymać i wyję razem z nią ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones