Asa Butterfield

Asa Maxwell Thornton Farr Butterfield

8,2
17 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Asa Butterfield

Jestem pod wrażeniem gry tego chłopca w w.w filmie. Tak pięknie wykreował postać... ujęła mnie jego naturalność. Jestem pewna, ze o ile wybierze aktorską drogę, nie zniknie w tłumie bylejakości. Ma chłopak potencjał. :)

firanka19

zgadzam sie. jak ten młody zagrał... w niektorych momentach nie moglem wyjsc ze zdumienia, jak tak mlody aktor potrafi swietnie wykreowac postac. czapki z glow.

firanka19

Takie uroki gry bardzo młodych, wtedy nie grają i nie starają się być aktorami, po prostu są sobą :)

butryk_2

zagrał świetnie,
oby mu tak zostało, no ale jak to w życiu bywa niestety dzieci wyrastają ze swojej naturalności i nabierają maniery
natomiast w chłopcu w pasiastej piżamie był genialny

firanka19

W "Chłopcu w pasiastej piżamie" był rewelacyjny. Jeśli choć część tego talentu w nim pozostanie, to nadal będzie świetnym aktorem.

firanka19

również uważam, że zagrał rewelacyjnie. Chłopiec grający rolę Szmula też grał świetnie. Życzę mu prawdziwego sukcesu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
EkspertFilmowy

A ty co??
Krytyk filmowy??
Nie sądzę....
Natomiast myślę , że Asa nie tylko w tym filmie , ale we wszystkich rolach jakie grał był świetny!!:)
żYCZĘ MU SUKCESU , BO TERAZ JEST MOIM ULUBIONYM AKTOREM :)

Beata96

Po pierwsze też mu tego życze bo świetnie tam zagrał byłam pod wielkim wrażeniem że taki 12-latek umi tak zagrać lecz bardzo przykro mi było jak ich spalili i tego jego przyjaciela było mi żal bo on taki głodny a jeszcze jak Asa sie go wyparł a go pobili tak mi go było szkoda...Ale wielkie brawa dla Reżysera za taki film

rodaczek1

film genialny a Asa też zagrał znakomicie.. ale mam pytanie. Czy ci ludzie ich przypadkiem nie zagazowali?

antek1295

Facepalm.... Widziałaś ten film? Skoro tak i jeszcze nie wiesz to obejrzyj jeszcze raz :P

użytkownik usunięty
Alexey

Podziwiam tego młodego aktora , zmierzył się z naprawdę trudną rolą.. i zagrał perfekcyjnie:)

antek1295

".. ale mam pytanie. Czy ci ludzie ich przypadkiem nie zagazowali?" HAHAHAHAHAHAHA :D

transistor152

Haha, historia w szkole leży i kwiczy. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones