Asa Butterfield

Asa Maxwell Thornton Farr Butterfield

8,2
17 517 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Asa Butterfield

Jestem tu nowa , i mam parę pytań :(
Asa to świetny aktor....
Po oglądnięciu " Chłopca W Pasiastej Piżamie " postanowiłam zobaczyć jak radzi sobie w innych rolach:)
Oglądnęłam 8 odcinek Merlina.:)
Oto 1 pytanko:)
Czy Asa grał tylko w jednym odcinku Merlina?
A oto drugie:
Gdzie mogę zobaczyć Asę w serialu Ashes to Ashes i czy również grał tylko w jednym odcinku??
Bardzo proszę o odpowiedź;*
Z góry dzięki :))!
Beata.

Beata96

Asa grał w 3 odcinkach Merlina.
W I sezonie jeśli dobrze pamiętam, było to 'The Beggining of the end', w II - 'The Nightmare beggins' oraz 'The Witch Quickening' ;)

Vivasco

Nie mozna powiedziec czy aktor jest dobry ogladajac jeden jego film Beata. Twoj nick sugeruje ze masz 14 lat wiec sie nie dziwie dlaczego masz zapał do glupoty.Poza tym ten aktor w CHWPP gral nudno i ogolnie caly ten film to dno.

pitixpl

zapał go głupoty?? a Ty jak wnioskuję po tym co napisałeś jesteś bardzo ale to bardzo przemądrzały i uważasz że wszyscy Cię mają za równego gościa ale większość unika Twojej osoby jak ognia ;) ale to oczywiście tylko moje domysły :)

pitixpl

a wedłóg mnie zagra on w CHWPP rewelacyjnie!
cos mi sie wydaje, że lepiej byś tego kolego nie zrobił .. :)

antek1295

"a wedłóg" rozwalilas mnie xD kup lepiej sobie slownik.
@"zapał go głupoty?? a Ty jak wnioskuję po tym co napisałeś jesteś bardzo ale to bardzo przemądrzały i uważasz że wszyscy Cię mają za równego gościa ale większość unika Twojej osoby jak ognia ;) ale to oczywiście tylko moje domysły :)" Nie po prostu sugeruje, ze nie warto oceniac aktora po jednym filmie. Poza tym trzecie zdanie mojej wypowiedzi zdecydowanie mowi iż ten film to katastrofa. Widac mrsgrace, ze zadnego porzadnego filmu w swoim zyciu nie widzialas ;) Czytanie ze zrozumieniem sie klania :)

pitixpl

och wybacz... zapamiętam sobie rade ze słownikiem :)

pitixpl

nie bede sie juz wypowiadac na ten temat bo nie znosze takich typow jak Ty pitixpl. przemadrzaly majacy ZAWSZE racje.

pitixpl

wybaczcie ale to jest zbyt śmieszne abym mógł to opuścić i się nie wtrącić :P
zacznę od cytatu:
"Widac mrsgrace, ze zadnego porzadnego filmu w swoim zyciu nie widzialas"
pisząc "porządnego" masz na myśli:
"Heartbreaker. Licencja na uwodzenie" i "Zemstę upadłych" który niestety dostał nagrodę za najgorszy film i za najgorszy scenariusz, najgorszego reżysera dostał Bay... do tego oba filmy są daleko w tyle (nie tylko na filmwebie) w porównaniu do CHWPP...
"CHWPP gral nudno i ogolnie caly ten film to dno."
wypowiedź "krytyka filmowego..."
"Poza tym trzecie zdanie mojej wypowiedzi zdecydowanie mowi iż ten film to katastrofa"
Ten film to nie katastrofa bo jak możesz bardzo łatwo zauważyć jest bardzo wysoko oceniany... i ludziom się ten film podoba... a czy mi się wydaje czy to właśnie o to chodzi przy robieniu filmów?

rozumiem chcesz być oryginalny i wyłamywać się od standardów ale Ty nawet tego robić nie umiesz jak widać... bo zamiast wyrazić swoje zdanie najnormalniej w świecie (bo każdy ma do tego prawo) to Ty z góry przypisujesz wartość temu filmowi jakbyś był nie wiadomo jakim znawcą w tej dziedzinie i obejrzał niesamowicie dużo filmów i nikt z Tobą równać się nie mógł...

także pitixpl powstrzymaj się od tego typu tekstów bo wcale się nie popisujesz inteligencją...

pitixpl

Jesli moge sie pokusic...przypadkiem otworzylem ten post i chcialem zapytac pitixpl: od kiedy to kinem moga sie interesowac tylko dorosli? I po czym wnioskujesz "pociag do glupoty"? Po swoim pociagu do madrosci? Pomijam juz fakt, ze sloma z butow wychodzi, ale to cecha wielu "odwaznych" internautow. Jak wpadniesz tu jeszcze kiedys to uloz sobie wieczorem przed snem w glowce jakis blyskotliwy post albo poszukaj w moim tekscie jakiegos bledu i odpisz:)
p.s. i gratuluje - moja opinia o Twoim IQ bardzo sie poprawila po tym, jak blyskotliwie rozszyfrowales nick Beata96

Beata96

"Po oglądnięciu " Chłopca W Pasiastej Piżamie " postanowiłam..." no proszę cię...... "obejrzeniu"! <załamany>

rozalka

też czasami piszę/mówię oglądnięciu. tak jest zabawniej ^^

mrsgrace

http://www.sjp.pl/co/ogl%B1dn%B1%E6

Nie wiem co w tym zabawnego.

sonnchen

właśnie... też nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać jak to przeczytałem ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones