PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33342}

Zakładnik

No Good Deed
6,0 5 306
ocen
6,0 10 1 5306
Zakładnik
powrót do forum filmu Zakładnik

Ciekawy thriller psychologiczny. Co chwilę mamy doczynienia z jakimiś gierkami, ktoś kimś manipuluje. Świetna rola S. Jacksona, który przez 3/4 filmu mimo iż jest postacią 1 planową, tak naprawdę jest bezbarwny by w końcówce pokazać typowe dla siebie zachowania. Końcówka tylko troszeczkę rozczarowała, chyba była już przekombinowana.
No i piękna Mila Jovovic której biust znów wprawia mnie w zakłopotanie bo w jednej scenie jest a w innej prawie go nie ma :)
Ocena: 7/10

ocenił(a) film na 7
zwichrowaniec

A jeszcze mnie coś naszło: Jej pojawienie się w sumie jest bardzo dziwne, bo na początku sprawia wrażenie dominy, kobiety pełnej seksu, rewelacyjnie wykorzystującej swój seksapil, a później gdzieś on znika, pozostaje puste uwodzenie... ale co komu lepiej smakuje, choć dla mnie jest to nie spójność w filmie

ocenił(a) film na 10
zwichrowaniec

Szkoda, że na końcu nie okazało się, że Erin tak wszystkimi manipulowała, że wszyscy, oprócz niej, zginęli.

zwichrowaniec

Erin, w mojej ocenie, to taki typ kobiety co lubi facetów w każdej ilości - nie tylko kokietować. Uważam, że tak zachowywała się od samego początku i do samego końca. Dała by każdemu kto by na nią miał ochotę. Raz bo to lubiła, a dwa bo w ten sposób oszukiwała samą siebie że jest silna i to ona rządzi. Nie zmienia to faktu, że w rzeczywistości była kobietą kruchą i łatwo ulegała podporządkowaniu silnej osobowości jaką był Tyron.
Film jest ciekawy choć nie rewelacyjny.
Na pewno nie jest wadą "mało akcji" czego brakuje autorom innych postów...
Podobnie jak Erin i Tyron, pozostali bohaterzy filmu prezentowali bardzo charakterystyczne osobowości:
1.Detektyw - spokojny, zrównoważony i w sposób przemyślany dążący do celu. Będąc jednak osobą honorową nie wykorzystał momentu uwolnienia z więzów.
2.Drugi złodziej to z kolei nieprzewidywalny furiat.
3.Poczciwi, dobroduszni staruszkowie.
4.Bezmyślny, opętany miłością bankowiec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones