PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558807}

Sunset Limited

The Sunset Limited
7,2 17 534
oceny
7,2 10 1 17534
7,8 4
oceny krytyków
Sunset Limited
powrót do forum filmu Sunset Limited

Jest tu coś dzięki czemu wróciła moja wiara w kino. Genialne aktorstwo nie przesiąknięte sztucznością i nieprzesłonięte efektami sf. Czyli powrót do tego co kocham. Nie mówię, że nie lubię obecnych filmów, ale jest w nich za mało gry aktorskiej z prawdziwego zdarzenia. Tak samo rozmowa bohaterów, jest niewiele filmów z tak inteligentnym dialogiem. Może to dziwne porównanie, ale klimat i poziom dialogu przypomina mi filmy Tarantino, tyle że tutaj tematyka jest "mocniejsza" . Od razu na myśl nasuwa się scena dialogu z "Bękartów Wojny" między pułkownikiem Landa a Perrierem LaPedite (wieśniak). Tarantino jest reżyserem dbającym o ten aspekt i cieszę się, że nie tylko on.

ocenił(a) film na 10
axsas

Fakt , film jest znakomity. Można z niego czerpać garściami i przez cały czas ma sens. Ten film kojarzy mi się ze spektaklem w teatrze lub książką, gra aktorska jest na wybitnym poziomie. Konfrontuje ciekawe poglądy, stawia wiele pytań i sugeruje wiele odpowiedzi. Postaci w filmie raz wydają się bardzo wyraziste i kontrastujące między sobą a czasem są tylko nośnikiem pewnej myśli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones