PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835409}

Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"

Spiral: From the Book of Saw
4,5 10 197
ocen
4,5 10 1 10197
3,5 10
ocen krytyków
Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"
powrót do forum filmu Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"

Słabiutko. Scenariusz przewidywaln ytak, że trudno o większą sztampę. Ktoś chciał szybko zarobić na znanej marce bez żadnego wysiłku. Oglądam i oczy robią mi się coraz większe , o takiego g...a się nie spodziwałem.Do tego Chris Rock, któremu ktoś wmówił że jest aktorem dramatycznym. Już w Fargo kuło w oczy że aktor jest nie na miejscu. Ale dopiero tutaj mamy istny dramat. Liczyłem na porządny, krwawy thriller a dostałem coś co jest gorsze niż najsłabsze części orginalnej Piły.
Film trwa 90 minut, a miałem wrażenie że nigdy się nie skończy. Gdyby nie sceny gore, nie byłoby czego oglądać.

ocenił(a) film na 3
lornemalwo

Pełne poparcie! Tez miałem nadzieję na porządny restart serii... Wspomnę jeszcze o pani kapitan bo fajna babka była... i tyle.

ocenił(a) film na 3
lornemalwo

Dokładnie. Sam dałem ocenę 3 nie spodziewając się, że dam takową jakiejkolwiek części tej serii.

ocenił(a) film na 2
lornemalwo

Ten film jest tragiczny, chciało się wyjść z kina

ocenił(a) film na 8
T_REX77

to było wyjść a nie teraz płaczesz na FW

ocenił(a) film na 8
T_REX77

Dokładnie mi jak film nie odpowiada to wychodzę z kina, lub go wyłączam!
Boże jak czytam takie wypowiedzi to aż mi się nóż w kieszeni otwiera!!!
Nie sugerować się takimi niskimi ocenami!!! Bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 8
lornemalwo

jedyny argument to chris rock. reszte twojej wypowiedzi można o kant dupy rozbić bo chyba inny film oglądałes

ocenił(a) film na 3
Godtormentor

No merytoryczne argumenty tu przytaczasz, istny wulkan erudycji ;)

ocenił(a) film na 3
lornemalwo

hahaha takich ludzi mamy na fw, co zrobisz.

ocenił(a) film na 4
lornemalwo

zero emocji, no może w końcówce troszkę, ale zero oryginalności i pomysłu, przewidywalny , kiepskie aktorstwo i efekty, tylko z braku laku

ocenił(a) film na 8
conneryfan

O następny nostradamus :) piła 1-3 była oryginalna a potem już nie bardzo, a mimo wszytko fajnie się oglądało, czekaj dalej na "film dekady" może się kiedyś doczekasz

ocenił(a) film na 4
Godtormentor

a gdzie napisałem, że czekam ?

ocenił(a) film na 3
Godtormentor

ty poważnie twierdzisz, że ten film zasługuje na 8??
Ja jestem absolutnym fanem serii, ale to coś nie dorasta do jej poziomu niestety. Pogódź się z tym.

ocenił(a) film na 8
xxadrianxx

oddychaj i idź na spracer.

ocenił(a) film na 3
Godtormentor

Ty jakiś niedorobiony koleś jesteś, z takimi jak ty próżno szukać merytorycznej dyskusji. Ćwok i prostak.

ocenił(a) film na 8
xxadrianxx

Na dzień dobry każesz mi się pogodzić z Twoim zdaniem, które przeczy mojemu. Szkoda czasu na taką "merytoryczną dyskusję ". Nawet nie ma miejsca na dyskusję i napisałem Ci co możesz zrobić.

ocenił(a) film na 3
Godtormentor

Co ja mogę lub chcę robić to moja rzecz, ale dziękuję serdecznie. Od spacerów wolę rower i tenis. All the best.

lornemalwo

PIŁA od 4 części to też była przewidywalna sztampa - przypomnij sobie Riggsa który ganiał po mieście w 90 minut:) I zaawansowane pułapki konstruowane przez eks-ćpunkę:) I detektywa policji który na odcisk dłoni zmarłego wymordował pół komendy i liczył, że mu się upiecze bo wrobi Strahma:)

ocenił(a) film na 7
lornemalwo

Wy tak na serio? przeglądałem komentarze pod filmami Piła 1 do Piła 5. Większość to te typu, "żenada!,", "dno", "Co za gniot"... a tu mamy nagle samych zachwyconych poprzednimi filmami... Chyba to prawda, że jak polak nie marudzi to znaczy że chory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones