PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835409}

Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"

Spiral: From the Book of Saw
4,5 10 197
ocen
4,5 10 1 10197
3,5 10
ocen krytyków
Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"
powrót do forum filmu Spirala: Nowy rozdział serii "Piła"

Żywe kolory, porządni aktorzy i elementy kryminału. Żeby tylko próby były bardziej psychologiczne a nie nastawione na przyprawienie o mdłości.

oleksiey2000

Nie do końca kumam co ma być w zagadkach psychologicznego które łamią i wyrywają kończyny.
Jeżeli film zacznie opowiadać o łamanych kończynach zamiast je pokazywać to to już na pewno nie będzie poczciwa "Piła".
Pytanie tylko czy uda im się wymyśleć ciekawe zagadki które to zrobią bo nie sztuka wyrwać nogę tylko sztuka to zrobić z finezją.
To tak jak by zrobić horror o duchach bez duchów tylko o nich opowiadać.

soulfly777kris

W dwójce to było naprawdę dobrze zrobione.

ocenił(a) film na 4
soulfly777kris

To, że zwykle w tych "grach" możliwe było wyjście wszystkich uczestników jeśli tylko pomyśleliby trochę szerzej niż czubek własnego nosa i zaczęli współgrać, także moim zdaniem te zagadki można ułożyć w dobry, psychologiczny sposób

ocenił(a) film na 3
oleksiey2000

Mi „zawiewa” klimatem pod „Siedem”. Mam wiec nadzieje ze moje wysokie oczekiwania nie popsują odbioru filmu. Zobaczymy bo z samej serii o Jigsaw szanuje tylko 1

Mrs_Willis

Też miałem takie skojarzenia jednakże Chris Rock to nie Morgan Freeman i jego aktorstwo może być większym drewnem niż u mistrza Anthony'ego Mackiego. Pomimo tego wciąż chcę wierzyć że jest na co czekać.

ocenił(a) film na 4
Mrs_Willis

Najbardziej śmiać mi się chciało jak w końcówce (rozmowa Zeke z Jigsawem) Chris Rock robi minę a'la Brad Pitt (kiedy dowiaduje się co jest w pudle w filmie "Siedem"). Ogólnie ciężko odbierać film poważnie, gdy w roli dramatycznej występuje aktor komediowy. Nie, to nie jest Carrey czy nawet Sandler. To tylko Rock, Chris Rock...

ocenił(a) film na 3
lukasz12548

też miałem z tym problem. Nie pasował mi tu kompletnie.

ocenił(a) film na 2
oleksiey2000

"Żeby tylko próby były bardziej psychologiczne a nie nastawione na przyprawienie o mdłości." - świeżo po seansie: niestety, jest dokładnie odwrotnie. Ten film to tragedia. Z Piły tu wzięli tylko nazwę i sam koncept wsadzania ludzi w pułapki.

Shedao_Shai

Po prostu nawiązali do serii Piła, żeby ten film się sprzedał i tyle. Sądziłem, że Chris Rock poradzi sobie nawet w tak mało ambitnej roli, myliłem się. Takiej tragedii w jego wykonaniu już dawno nie widziałem, aktorskie dno.

oleksiey2000

Właśnie o to chodziło w tym filmie o przyprawianie o mdłości, czuć to tu jedynie kupę i rozczarowanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones