PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850559}

Protegowana

The Protégé
5,7 3 529
ocen
5,7 10 1 3529
4,5 4
oceny krytyków
Protegowana
powrót do forum filmu Protegowana

Producenci tego filmu nawet nie kryją się z tym, że jest to film dla widza z najmniejszymi oczekiwaniami. Można śmiało głośno wcinać popcorn, bo przy tej ilości wybuchów, strzałów i pościgów nie jest się w stanie uronić ani sekundy. Obecnie tworzy się film pod ściśle wyliczone kryteria. Musi być to i to w takiej i takiej ilości (oby jak najwięcej), a fabuła jest zupełnie nieistotna. Potem powstaje scenariusz, który łączy wszystkie założenia. Nie ważne, że zupełnie nie trzyma się kupy i jest bez sensu. Jako zupełne przeciwieństwo można zestawić np Johna Wicka. Akcji cała masa, ale kino na zupełnie innym poziomie.

andymen

Kocham hollywoodzki gnioty bo się na nich wychowałem.

ocenił(a) film na 3
soulfly777kris

Ja również, choć z reguły ludzie dojrzewają z wiekiem i to co podobało się w dzieciństwie niekoniecznie podoba się dorosłemu lub starszemu. Ja niestety jestem już starym grzybem, a to zobowiązuje....

andymen

Hollywood nie ma konkurencji bo robi najlepsze filmy. Hollywood jest kilka leveli wyżej od reszty świata. A z tym grzybem to ja rocznik 74 muszę być przy Tobie niezłym smarkaczem.

ocenił(a) film na 3
soulfly777kris

Niezła akcja, bo ja stary grzyb - rocznik 74 (bez kitu), a ty smarkacz - rocznik 74. To musi być jakiś matrix :)

andymen

Po południu skończyłem Far Cry 6 a wieczorem jeszcze godzinkę z ludźmi z sieci w Call of Duty Warzone. Za komuny tak było że ludzie się starzeli bo tak, bo takie były czasy. Dzisiaj to Ty decydujesz kiedy obierasz formę grzyba.

ocenił(a) film na 3
soulfly777kris

Jestem zapalonym konsolowcem i fanem Call of duty. Mimo tysięcy godzin przegranych ze znajomymi zauważam u siebie spadek refleksu i dlatego realnie uważam się za starego. Gracz w gry, które bazują na skillu i refleksie osiąga wiek emerytalny po 30. Niestety to się nazywa realizm.

andymen

Słyszałeś o tym kolesiu ?   
  https://www.youtube.com/user/yoshi7901/videos

ocenił(a) film na 3
soulfly777kris

Tak, choć wolę Kromkę.

andymen

Tu raczej chodziło o to że "Yoshi7901" jest w podobnym do nas wieku a wymiata lepiej niż nie jeden małolat.
Gra w strzelanki online typu "Battlefield" czy "Call of Duty" i to w dodatku na padzie. Nigdy wcześniej nie sądziłem że na padzie można być tak precyzyjnym i szybkim w takie gry, a jednak.
Też ogólnie wolę "Mestre", "Corle" albo "Kromkę" ale mi chodziło raczej o skill w grze.

ocenił(a) film na 6
soulfly777kris

czekam na czasy, kiedy ludzi nauczą się znaczenia ocen miedzy 1-10.

ocenił(a) film na 7
andymen

Panowie mi tam się film podobał chodź liczyłem na inny koniec - ( Że nawet prowadzą wspólnie jakąś księgarnie ) Ocena 7/10 Ale no to moja ocena .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones