PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850559}

Protegowana

The Protégé
5,7 3 529
ocen
5,7 10 1 3529
4,5 4
oceny krytyków
Protegowana
powrót do forum filmu Protegowana

Początek zapowiadał się nawet nieźle. Kilerka i Samuel w roli opiekuna, szybka akcja, sprawne wykonanie. Dalej już było tylko gorzej. Główny wątek nie trzyma w napięciu. Potężne dziury fabularne, jak ucieczka z "więzienia". Zupełnie żenujący wątek romansu. Plot twist z Samuelem tylko dla jednego kiepskiego wybuchu. Całe zakończenie w rezydencji bez jakiegoś przygotowania, rozegrania akcji, po prostu wszyscy są na swoich miejscach i już.
Praktycznie brak scen ulicznych, jedna walka Rembrandta, choć powinna to być Maggie.

ocenił(a) film na 5
Logan87

Dlaczego żenujący wątek romansu? Właśnie całkiem dobry. Coś ich do siebie wciąż ciągnęło ale stali po obu stronach barykady. Nawet mi to jakoś nie przeszkadzało.

ocenił(a) film na 5
Logan87

Ostatnia seena tez do dupx,dwa strzaly,nic nie widzimy i ona wychodzi.

ocenił(a) film na 5
aronn

Tak się właśnie kończą filmy, których producenci mają nadzieję na kontynuację. Maksyma stara jak świat :)

ocenił(a) film na 7
aronn

Mi się tam film podobał chodź no tez liczyłem na inny koniec ;p Że nawet razem wychodzą przez te drzwi ;p

ocenił(a) film na 8
Logan87

Nakręć lepszy ha ha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones