PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12068}

Pogromcy duchów

Ghost Busters
7,0 105 507
ocen
7,0 10 1 105507
7,1 22
oceny krytyków
Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Pogromcy duchów

Jest 12 minuta filmu a ja już pięć razy wybuchałem śmiechem. Może dlatego, że ten film jest w moim wieku;)

ocenił(a) film na 6
popcorn19111984

Szczególnie w pamięci zapadają miny Billa i jego ironie :)

ocenił(a) film na 9
popcorn19111984

To prawda, nawet jeśli któryś żart nie bawi sam w sobie, to film... po prostu cieszy jako całość, każda scena ma w sobie coś pozytywnego.

sosniak

może po prostu ludzie w tym kraju tacy są ... marudni i bez wyrazu, nic ich nie smieszy :)

ocenił(a) film na 9
maximus_

jeden z filmów mojego dzieciństwa, kocham do niego wracać :)
http://gabbiemarie.blogspot.com/2013/09/powrot-do-przeszosci-i-kiedy-pierwszy.ht ml

mogambo

tak ... takich filmów juz nie ma, z tym własnie poczuciem humoru, lekka ironią, drobnymi smaczkami, teraz tylko szybko, wulgarnie, byle kase zarobić ...

ocenił(a) film na 9
popcorn19111984

Świat poszedł do przodu teraz ludzie skręcają się ze śmiechu jak Karolak z Szycem rzucają w siebie łaciną

ocenił(a) film na 5
kamilos3333

O nie nie, zupełnie się nie zgadzam. Jakkolwiek nic nie mam do ludzi, których bawi ten rodzaj humoru, to sam na filmie uśmiechnąłem się raz (tekst o nieużywaniu sypialni w domu Sigourney). I wcale nie jestem pewien, czy scena z seksem oralnym z duchem jest taka znowu "inteligentnie" śmieszna. Uwielbiam takie generalizowanie. Świat poszedł do przodu i ludzi nie śmieszy nieudacznik, który chce się zakochać. Rzeczywiście straszne.

ocenił(a) film na 9
Barti170

Jednego śmiesz to, drugiego śmieszy tamto. Ja uważam że takie sceny (seksu) nie są za bardzo inteligentne lecz prócz tego film mi się podobał i śmieszył. Co do mojego pierwszego komentarza to nie jest tylko moje zdanie, wielu polskich krytyków tak twierdzi. Kiedyś pewien polski krytyk filmowy (chyba Raczek) powiedział że obecnym widzą do dobrej zabawy wystarczy film z duża ilością wulgaryzmów. Jeśli kiedyś polacy śmiali się na Kilerze czy Chłopakach nie płaczą a teraz wolą się śmiać na Ciacho, Weekend czy Lejdis to coś tu jest chyba nie na miejscu

kamilos3333

ja myślę że to zidiocenie gatunku, bardziej teraz śmieszy to przy czym nie trzeba myśleć, czy to ówczesne gry, filmy, a w tym przypadku komedie, do tego typu humoru trzeba umieć kojarzyć fakty, nie na darmo się mówi że poczucie humoru i ironia, riposta to przejaw inteligencji, wiadomo że fan ferdynanda kiepskiego na tym filmie nie ma czego szukać ...

ocenił(a) film na 5
popcorn19111984

Kwestia gustu. Do mnie ten rodzaj ,,humoru" w ogóle nie przemawia, ot, typowa amerykańska komedia z gagami na poziomie ,,ten duch mnie obrzygał" czy ,,ten gość nie ma kut**a". Rzeczywiście, boki zrywać...

Strasznie irytuje np: postać sąsiada-kretyna głównej bohaterki.

Dałem 5 w zasadzie ze względu na muzykę (fenomenalny utwór "Ghostbusters") i to, że film nie trwał długo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones