PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7805}
5,3 1 302
oceny
5,3 10 1 1302
Mojave Moon
powrót do forum filmu Mojave Moon

Szczerze mówiąc filmik niezły. jedyne co mi się podobało to Angie i ten koleś z giwerą co "napadł" na chłopaka jej matki. Matka bohaterki granej przez Angie była infantylna - co mnie bardzo denerwowało. Całość może być.

ocenił(a) film na 6
EM_DE_KE_AS

Szczerze, to po obsadzie i przeczytaniu opisu, to spodziewałem się lepszego filmu. Ode mnie także "6". Rodzinka dziwna, no i do tego ten psychopatyczny i nieobliczalny Boyd. Ale to dzięki niemu film nabiera "kolorytu".

Adam

Ja także dałam 6. Z opisu wynikało, że to nawet ciekawa historia, ale po obejrzeniu zmieniłam zdanie. Film był troche nudny i choć trwał 2 godziny, tak na prawdę nic nie wnosił i nie miał specjalnej fabuły co uczyniło go po prostu nudnym. Moża go określić gniotem, bo nawet Tomb Raider czy nawet Wanted (jesli chodzi o filmy z Jolie) były lepsze, bo tam była akcja w miarę dobra fabuła i to przynajmniej jakoś dało się znieść.

ocenił(a) film na 4
Hibbies

jak dla mnie to straszna nuda. Dobra obsada, ciekawa fabuła ale brakowało tempa i polotu. Daje 4/10

ocenił(a) film na 6
zbawiony

Film nawet dobry pod względem fabuły no i świetna rola Angeliny. Miło się ją ogląda. Nawet bardzo :D

ocenił(a) film na 6
Adam

niezastapiony MB w nietypowej dla siebie roli szalonego wiesniaka.. :D a filmik taki sobie.. troche to bylo nudnawe a cala historia nieprawdopodobna ale z drugiej strony ogladalo sie nawet przyjemnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones