PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609437}
5,4 1 676
ocen
5,4 10 1 1676
Meeting Evil
powrót do forum filmu Meeting Evil

Niby kryminał, a nie wciąga. Niby thriller a nie straszy. Niestety słowo dramat tu pasuje jak
najbardziej, ale na określenie tego filmu, a nie jego gatunek. Samo wykonanie nie byłoby złe,
ale niestety dłuży się okropnie. Aktorzy, oprócz S.L.Jacksona, kiepscy i nieprzekonywujący, a co
za tym idzie ogląda się ich bez większego zainteresowania, czy coś im się przydarzy. Jedyną
postacią wartą uwagi jest właśnie Richie, grany przez Jacksona. Rola bezwzględnego
psychopaty jak najbardziej mu pasuje. Sama fabuła ma bardzo dużo dziur w sobie, wiele
sytuacji jest tylko po to, żeby bohaterowie znaleźli się w jakimś miejscu, i jeszcze bardziej mieli
przerąbane. Jeżeli było coś głębokiego w tym filmie, to niestety ja tego nie zauważyłem, no
chyba że miałby to być wykopany dół pod basen na tyłach domu. Oprócz strony technicznej
filmu, jak kolory, które tworzą ciekawy klimat, nie znalazłem zbyt wielu pozytywów. W mojej
ocenie słaby film, i gdyby nie gra aktorska Jacksona nie brnąłbym dalej.

rosier69

''Dramat!Dramat!''...Wiecie po czym poznałem,że z Kazkiem jest coś nie tego?Po łupieżu.Kazek miał zawsze cholernego łupieża ale potem spotkał kobietę swojego życia i łupież zniknął,jak ręką odjął-sam to widziałem.Co to znaczy kobita!Nawet z łupieżem poradziła sobie,i to jak szybko,jak szybko!...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones