PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 151
ocen
4,7 10 1 16151
4,2 14
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

Kiedy to szaleństwo się skończy?

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Co w tym filmie było woke? Mówiące kobiety?

jakub_91

Popatrz na plakat.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Patrze i czekam. Co jest woke? Jest jakiś dogmat że facetów ma być więcej niż kobiet żeby nie być woke?

jakub_91

Jakbym ci pokazał "Żołnierza zwycięstwa" to byś powiedział, że to normalny film biograficzny.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Lepiej nie patrz na plakaty Aliens Camerona. Film jest woke bo są dwie kobiety na plakacie.

jakub_91

Nie chodzi o kobiety idioto.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

To co jest woke na plakacie, spi erdolino?

jakub_91

Twoje kompleksy.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

powiedzial ziomek, ktory wystawia 1 kazdemu filmowi ktory ma kobiete w leadzie albo kogos z ciemniejszym odcieniem skory niz blady xD wyjdz z piwnicy do ludzi czasem

jakub_91

każdemu filmowi, który przemyca zbrodnicze ideologie głupku.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

jaka zbrodnicza ideologia zostala przemycona w The Marvels?

jakub_91

Wykluczenie i prześladowania ze względu na pochodzenie i rasę.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Kogo w tym filmie wykluczono i kogo przesladowano?

jakub_91

Twórców, którzy nie są kobietami, kolorowymi i LGBT. Nie mieli szans na pracę przy tych produkcjach. Zostali wykluczeni z powodu systemowego rasizmu i faszystowskich przepisów obowiązujących przy takich produkcjach

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

1. Masz jakies dowody, czy jedynie urojenia prawakoidalne?
2. Widziales kto robil zdjecia do filmu?
3. Czy jestes tak samo bojowniczy gdy w filmie sa sami biali faceci czy wtedy dupa cicho?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Chyba pomyliles Oscary z calym Hollywood. Biorac pod uwage jaki jad sie wylewa z ciebie nie wiem czy w ogole jest sens dalej rozmawiac. Jestes po prostu rasista. Z perspektywy piwnicy u mamy filmy z samymi bialymi facetami byly git, az nagle poczules sie atakowany innym kolorem skory gdy czarna postac w filmie nie byla debilem albo nie umierala jako pierwsza.

jakub_91

To dotyczy wszystkich produkcji, nie tylko Oscarów.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Nie, Inclusion Rules dotycza tylko Oscarow.

jakub_91

Mylisz się. Wytwórnie i stacje TV wprowadziły te zasady u siebie.

jakub_91

Ja jestem za zatrudnianiem WSZYSTKICH ludzi niezależnie od pochodzenia i rasy, i TO JA JESTEM DURNIU RASISTĄ? Liczy się WYŁĄCZNIE talent i umiejętności. Tymczasem biały zdolny mężczyzna NIE MA SZANS na karierę i pracę TYLKO ze względu na RASĘ i płeć.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

"Kilku fachowców musi być, bo inaczej tępaki wybrane ze względu na kolor skóry nie złożyliby tego w całość." yep, w pelni normalne. W ogole nie sugerujace, ze wierzysz w kompetencje jedynie bialych mezczyzn.

jakub_91

To są twoje chore wyobrażenia. Nigdzie nie napisałem, że murzyn nie może mieć talentu. Jest wielu kolorowych aktorów, których bardzo cenię. W wytwórniach bierze się jednak do ekipy kogoś, kto dużo pisze na Instagramie o wykluczeniu, żeby pokazać jacy jesteśmy super otwarci. Bierze się grubą murzynkę, która nigdy niczego nei zrobiła i powierza film z 300 mln budzetu. Tylko ze względu na jej kolor skóry i orientację seksualną. Kiedy czarny reżyser robi film, to w zasadzie nie ma tam już białych. Ci ludzie nawet sie tym chwalą i uważają za słuszne.

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Prawacki chochol, kolejny z serii. Zobacz jaka zawrotna liczbe filmow rezyserowal Jon Watts przed Spider-Manem, bracia Russo przed Zimowym Zolnierzem, James Gunn przed Guardiansami. Waititi tez raczej byl ciekawostka przed Thorem, a nie uznanym juz rezyserem i przede wszystkim Jon Favreau przed Iron Manem, ktory zaczal cale MCU. MCU ma strategie zatrudniania rezyserow na dorobku od praltycznie zawsze.

W tej nitce juz zasugerowales, ze woke jest plakat, bo sa kolorowe kobiety.

Pozniej juz jednak nie plakat, tylko The Marvels porownane do stalinowskiego filmu xd

Pozniej zbrodnicze ideologie zrownane z zatrudnianiem kolorowych i kobiet do filmow.

Pozniej uciemiezenie ze wzgledu na pochdozenie, bo w The Marvels biali faceci stanowia 50% filmu zamiast 98 xD

Pozniej fake news o jakims tajnym dokumencie, ktory jest znany, ale nie ma po nim sladu w internecie, jakoby wytwornie i stacje TV forsowaly SYSTEMOWE (powtarzam, systemowe!) zatrudnianie tylko kolorowych i kobiet.

A wszystko to podlewasz nazywaniem idiota, tepakami nie bedacymi w stanie myslec, grubymi murzynkami (ktora to?).

Wykreowales sobie toksyczny swiat, ktory zawladnal twoim umyslem i tak sie kisisz w prawackich wysrywach.

EOT, szkoda mi czasu na ciebie.

jakub_91

Wszystko co napisałeś, to manipulacje i kłamstwa. https://www.channel4.com/press/news/channel-4-follow-black-front-project-eve-inc lusion-festival

jakub_91

Nie tylko pzremysł filmowu durniu.

jakub_91

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8519053,raf-sily-powietrzn e-wielkiej-brytanii-zatrudnienie-bialych-mezczyzn.html

ocenił(a) film na 4
nnn_nnn

Patrząc jak oceniasz filmy to myślę że nienawidzisz kina. nie wiem po co tu jesteś i oglądasz wogóle filmy. Dziesieć gwiazdek dla gówien albo słabych filmów, a jedna dlafilmów dobrych, albo przynajmniej przeciętnych. Współczuję Ci i życzę powrotu do zdrowia psychicznego. Zaufaj Jezusowi

ocenił(a) film na 9
jakub_91

Jejku, jak miło przeczytać sensowne argumenty :) Przynajmniej widać, że Twoja ocena 5 to po prostu ocena filmu. Pozdrawiam ciepło!

jakub_91

Wydaję ci się ze jestes taki progresywny i nowoczesny, że walczysz o coś ważnego. A tak naprawdę jesteś tylko kolejnym naiwniakiem kupionym przez korporacje, które dobrze wiedzą że są ludzie którzy przyjmą wszystko, każdy idiotyzm, każdą bzdurę byle opakowaną w kolorowy papierek postępu.

ocenił(a) film na 5
Andrzej_330

O nic nie walczę. Wydaje mi się za najbardziej walczącą strona są zacietrzewione prawaki którzy liczą białych mężczyzn w filmach. Ja mam to w dupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones