PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 277
ocen
4,7 10 1 16277
4,2 14
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

Porażka i tragedia

ocenił(a) film na 3

Od 15 lat jaram sie każdą produkcją MCU i nie chciałem ulegać tej wszechobecnej propagandzie ze Marvel sie skończył itd. zwłaszcza po świetnym ostatnim Spider-Manie, znośnym Ant-Manie, mega klimatycznym Strange'u i genialnej końcówce Lokiego, ale to "dzieło" zachwiało moją równowagą umysłową. Chciałem dać 5/10, ale planeta na której wszyscy śpiewaja i koty zjadające ludzi obniżyły moją ocenę o 2 oczka. A tak słabego i bezpłciowego "złola" chyba najstarsi nie pamietają. Serio? Tak to teraz będzie wyglądać? Same kobiety, murzyni, hindusi i bóg wie co jeszcze? Ta poprawność polityczna padła ludziom na mózgi i za chwilę nie będzie szło oglądać filmów jakichkolwiek. Jeszcze 20 lat temu w filmach w ogóle nie było "mniejszości rasowych", kobiety grały głównie role drugoplanowe i nikomu to nie przeszkadzało, ale to co sie dzieje dzisiaj przechodzi ludzkie pojęcie. Nadzieję daje scena po napisach. X-Meni dyskretnie, powolutku zaczynają dołączać do MCU i nie mogę się doczekać na to kolabo. Tak czy siak, film sprawił że oficjalnie zaczynam się martwić. Co będzie dalej czas pokaże...

oski122

Z tymi X-manami to bym nie robił sobie nadziei. Uniwersum przestawiło całkowicie target swoich filmów z normalności na mniejszości. Film na pewno spodoba się nastoletnim dziewczynom, tylko dawniej kino superhero było zupełnie odwrotne tzn. chłopaki zapraszali do kina dziewczyny żeby te się nudziły, a teraz bedą dziewczyny namawiać chłopaków: no chodź na film przecież lubisz superhero itd czemu nie chcesz iść? I co tu odpowiedzieć :D

ocenił(a) film na 2
oski122

Jedyna szansa dla X-Menów to że w Disney zmieni się całkowicie kierownictwo. A na to się zanosi, więc może będzie lepiej. Tak jak Disney zrujnował wszystkie swoje własności intelektualne to aż trudno uwierzyć. Od Star-Wars, MCU, Indiana Johnes'a, po wszystkie ich bajki. Aż trudno uwierzyć że można wykrwawić tyle miliardów dolarów i nie stracić jeszcze roboty. Ale są już ponoć ruchy od akcjonariuszy aby wywalić to całe politycznie poprawne dziadostwo w cholerę.

ocenił(a) film na 3
Niewierny_Tomasz

Miejmy nadzieję. Pamiętajmy też że w tym roku do MCU dołączą Deadpool, Wolverine i Venom, więc może jeszcze być ciekawie.

oski122

Nadzieja umiera ostatnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones