PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 151
ocen
4,7 10 1 16151
4,2 14
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

Ten film dobitnie przypieczętował koniec tej fazy, jeśli można mówić tu o jakiejś fazie. Prawie dwie godziny filmowej błazenady i sucharów z najwyższej półki, czyli Marvel w formie. Dawno już tak nie byłem zażenowany w kinie, jeszcze bardziej żenujące chyba były tylko śmiechy fanów na sali kinowej którzy chyba tylko dla zasady próbowali się śmiać. Jedyne co było dobre w tym produkcie filmopodobnym to 3D IMAX i muskularny dobrze wyeksponowany biust Brie Larson, no i ten rudy kot, i to tyle co mogę powiedzieć dobrego o tej produkcji, fabuła leży i kwiczy, pozbawiona jakiejkolwiek dramaturgii czy polotu. Infantylne filmidło dla widzów poniżej 13 roku życia.

ocenił(a) film na 7
Betejger_Forever

Fajny film do kotleta

Betejger_Forever

No nie wiem czy dla dzieci poniżej 13 roku życia, mój syn ma 5 lat uwielbia Marvela a na tym filmie nie mógł wysiedzieć pół godziny tak go nudził, jest po prostu beznadziejny i tyle

paulina_ślęzak1993

I dobrze ile można.

ocenił(a) film na 4
paulina_ślęzak1993

to raczej pod dziewczynki

Betejger_Forever

Bez przesady, że Marvel się skończył. Po prostu ma (niestety) i lepsze i gorsze filmy/seriale. W tym samym roku wyszli Strażnicy Galaktyki, którzy byli świetni.

WhiteOleander95

Kończy się. W fazach 1-3, to jednostkowe filmy były słabe. Większość trzymała poziom. Po Endgame tendencja jest odwrotna. Większość to guano.

WhiteOleander95

W Strażnikach można się było co najwyżej popłakać, gdy oglądało się te tortury zwierzaków. Reszta to była znowu błazenada, z głupimi dowcipami. W Marvels jest to samo. Zrobili z tego dziecinadę.

alistair80

Taaa, podpisze się pod tym. Strażnicy 3 to dobry film Rocketa (czyli te kilkanaście minut), który utknął w błazenadzie reszty filmu opartej na obecnych trendach Marvela. A tak, i jeżeli dobrze liczę to trzy razy oszukano publiczność odnośnie śmierci postaci na ekranie (smutna muzyka i reakcje reszty) więc no... końcówka na siłę, żarty oparte na nonsensie jak te kolorowe skafandry, Adam Warlock sam z siebie to żart.

Na Marvels nawet nie idę bo to szlam nie warty mojego czasu. Lepiej spędzić czas oglądając recenzje na YT, które po tym jadą bo są jednocześnie ciekawsze i śmieszniejsze.

WhiteOleander95

byli najgorsi !

ocenił(a) film na 4
WhiteOleander95

WhiteOleander95 Strażnicy było robieni przez tego samego reżysera i do tego byli kręceni jeszcze przed ant-man kwantomania tylko daty przesuwali

WhiteOleander95

akurat strażnicy vol 3 to dla mnie porażka nie dorastająca do pięt vol 1 ani nawet vol 2

Betejger_Forever

Ja właśnie obejrzałem w necie, bo już krąży wersja 720p, lada chwila i będą do niej ogarnięte napisy, póki co to tylko ENG :) Niestety, ale ten wyciek sprawi, że film na siebie nie zarobi i odnotuje spadek. Lada chwila można się spodziewać info o przyśpieszeniu wypuszczenia na disney+... Ja ten film podsumuję tak: Gdyby nie kot to dałbym 2/10, a że jest kot to daję 3/10, co w kwestii Marvela moim zdaniem jest mega słabym wynikiem. Niżej oceniam jedynie Secret Invasion, a wyżej chociażby słabiutkie Eternals...

Zgrywus90

To nie wyciek sprawi, że film na siebie nie zarobi. To jest gniot, jak sam oceniłeś na 2 może 3/10. Jak ktoś przed pójsciem do kina jest odrobinę świadomy jakie oceny zbiera film, to nie wyda tych paru złotych czy dolarów i nie będzie tracił czasu na oglądanie gniota.

użytkownik usunięty
Betejger_Forever

Powiem tak, kogoś dobrze popi.. żeby to dopuścić do dystrybucji. To nawet za duże gó.. jak na ostatnie "wysrywy" Marvela. Poziom WW 84, osiągnięty.

ocenił(a) film na 8
Betejger_Forever

Nie przesadzajmy, nie rozumiem dlaczego każdy oczekuje gruszek na wierzbie po Endgame. Dobry przeciętniak, nie wszystkie filmy muszą sprawiać, ze fabuła całości zrobi skok o 180 stopni. Jasne, wolałabym, żeby złoczyńca był bardziej sensowny, a Monica miała więcej do odegrania, niż tylko scena po napisach, ale jak najbardziej można było się na nim pośmiać. Bywały fajnie żarty, nie takie, które się zapamiętuje i opowiada znajomym, ale wystarczające, żeby się zaśmiać. Ale jeżeli ktoś idzie tylko popatrzeć na biust aktorki, to się nie dziwie, że wychodzi niezadowolony.

ocenił(a) film na 2
sylwuska18

Hehehe jakich gruszek na wierzbie ? Tu nie zostało NIC zbudowane. Nagle pojawia się superbohaterka Monica o której prawie nic nie wiemy i tak samo szybko znika. Do tego 1/3 filmu to jakieś rodzinne pradzieje, smutek i zamiany miejscami do tego dostajesz planetę na której się śpiewa a nie rozmawia na czym poszedłem do kibla i nic nie straciłem. Obejrzyj Thora, obejrzyj dr Strange a następnie to i wróc i powiedz mi, że to niezły film.... Ludzie nie chcą rozmachu endgame, ludzie chcą akcji w który wpleciony jest humor a nie odwrotnie. Tutaj akcji było 15 minut a reszta nie skupiała uwagi. A początek w którym ms Marvel biegała za kapitan Marvel i robiła z niej ikonę to była kpina. W spider manie młodego Parkera wprowadzali powoli ale robili to rozsądnie tu jest chaos i wprowadzanie młodej na siłę w sposób tak irytujący, że ludzie w kinie tylko machali głowami.

Betejger_Forever

Ten biust to chyba raczej efekt jakiegoś push-upa albo operacji bo pamiętam ja z filmy Pokój, w którym popitalala w samej koszulce bez stanika i tam tego efektu nie było. Ale samą aktorkę polubiłem po t wlasnie filmie wiec dalej dobrze mi się na nią patrzy.

ocenił(a) film na 8
Betejger_Forever

A mi sie wydaje, że bywał śmieszny. Może ktoś na siłę nie chciał uznać, że momentami był zabawny?

ocenił(a) film na 2
Amintia

Jak chce iść do kina na komedię to idę na komedię. Tutaj było kilka zabawnych momentów ale kilka było żenujących do bólu.

ocenił(a) film na 8
Wizard1984

Mi sie podobały :) uśmiech na ustach był.

Wizard1984

Tak apropo to Mis Marvel oryginalne została porobiona przez Rouge z Xmen. Każdy kto śledzi uniwersum wie o co chodzi. Rouge wchłoneła jej moce a ją wprowadziła w śpiączkę. No i co by nie mówić Rouge o wiele lepsza postać niż ta nadęta Marvel.

Betejger_Forever

Poczekakj na Avengers 5 i Avengers 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones