PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5465}

Magia Batistów

Eve's Bayou
6,1 390
ocen
6,1 10 1 390
Magia Batistów
powrót do forum filmu Magia Batistów

Piękny film,

ocenił(a) film na 8

z jeszcze piękniejszą muzyką Blancharda. Soundtrack z tego filmu to absolutny majstersztych.

rSmo

nie ma czegoś takiego na świecie jak majstersztych, pozdrawiam i polecam użyć czasem słownika kiedy piszemy coś czego sami nie rozumiemy.

Mothyff

https://pl.wikipedia.org/wiki/Majstersztyk

orx

No miło że znasz znaczenie słowa ''MAJSTERSZTYK'', też je znam, ale po co mi jego objaśnienie skora ja pytałem przedmówcę o znaczenie słowa MAJSTERSZTYCH ?

Mothyff

1. Nie pytałeś.
2. Twój wcześniejszy post ma naprawdę kiepską interpunkcję. Swoich błędów czepiasz się mniej niż cudzych.

hyrkan

czy ktoś cię pytał o zdanie? won trollu ! aha nie masz życia, no przykro mi...

Mothyff

Myślę, że Twoje kiepskie ogarnianie pisanego tekstu jest przyczyną Twojego trollowania.
Ktoś, kto czyta ze zrozumieniem, widział, że powyżej nie pytałeś rozmówcy o "majstersztych". Tobie się zdaje, że pytałeś i piszesz, że pytałeś, ale nie sprawdzasz.

W podobny sposób bardzo wiele tekstu Ci umyka, kierujesz się wyobraźnią, a nie faktami.

hyrkan

zacznij żyć trollu! już za późno? za głęboka jama? no jak mi przykro...

Mothyff

Przez czytanie książek (najlepiej o stale wzrastającym poziomie trudności) można się nauczyć czytać ze zrozumieniem.

hyrkan

zacznij żyć trollu! już za późno? za głęboka jama? no jak mi przykro...

Mothyff

żyć tak jak Ty?

hyrkan

nigdy tak nie było, ciągle kłamiesz.

Mothyff

Ale idziemy w dobrą stronę. Z wyzwisk już, jak widzę, zrezygnowałeś. Jeszcze tylko kilka miesięcy i będziesz mnie przepraszał za nieuprzejmość. :)

hyrkan

nigdy tak nie było, ciągle kłamiesz.

Mothyff

Nie zrezygnowałeś? Niezdecydowany jakiś dziś jesteś.

hyrkan

o a tu opinia o tobie twojej innej ofiary :Hyrkan ty się nie baw w odczytywanie godzin. Koledzy z filmwebu to umieją, tu kariery nie zrobisz.
Ja ci mówie zostaw to i wracaj do gadania z trollami ;D''
ile setek ofiar masz na trollowym koncie?

Mothyff

Nie umiesz mnie trollować kreatywnie, więc kopiujesz pyskówki innych userów...

hyrkan

ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

A gdzie te merytoryczne posty, kopisto nudnych wyzwisk?

hyrkan

kolejny unik od tematu? typowe dla trolla. ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling? a już myślałem że może się mylę, ale nie, jednak wyszło na jaw że trolling to twój życiowy pokarm, co jest doprawdy bardzo żałosne i smutne zarazem. Ale też i śmieszne bo czasem zabawnie jest się pośmiać z cudzego umysłowego nieszczęścia i trolla typu - wyszukiwacz.

Mothyff

Gdybym chciał kogoś o coś oskarżyć (błędy, trolling, pisanie niemerytoryczne), nie robiłbym tego w stopniu większym niż ten ktoś.

Polecam przemyśleć.

hyrkan

no to nie rób błędów typu kłamanie że zdanie 'plejada najlepszych aktorów '' to obrażanie, a argumentów typu 'twoi rodzice nie lubią twoich ocen' za zdania merytoryczne. hahaha ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling?

Mothyff

"plejada najlepszych aktorów" to nie jest zdanie

:D

hyrkan

a co ? ale samobój hahaha
Plejada najlepszych aktorów. - zwykłe zdanie. Chodziłeś na j.polski czy wagarowałeś? hahaha

Mothyff

https://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3wnowa%C5%BCnik_zdania

Nie wagarowałem :)

Ładnie mnie wyśmiałeś, ale racji jak zwykle nie masz.

hyrkan

ale brednie, żałosne brednie samotnego trolla.

Mothyff

:D
Nie rozpoznałeś, czy w tym, co piszesz, jest czasownik.

Dlatego nie rozpoznałeś, czy to jest zdanie, czy nie.

Wyśmiej mnie. Pomogę Ci, cytując:
"hahaha"
i
"hahaha"

A gdybyś mnie posłuchał i sprawdzał choćby w netach, czy masz rację, to byś się nie zbłaźnił błędem szkolnym.

hyrkan

won trollu!

Mothyff

Dodaj jakieś "hahaha", że się nie uczyłem na polskim etc.

Zdanie wciąż będzie wymagać czasownika, ale się pośmiejemy.

hyrkan

won trollu !

Mothyff

Miało być "hahaha".

Rozpoznajesz już zdania? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones