PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104008}

Kolor zbrodni

Freedomland
6,1 6 845
ocen
6,1 10 1 6845
Kolor zbrodni
powrót do forum filmu Kolor zbrodni
ocenił(a) film na 3
alexandra97

Ja z ciekawości zarwę. Nie ukrywam, że przez całą tą aferę z Katarzyną W. aka Mama Madzi.

MotherHedgehog

hahahaha

ocenił(a) film na 3
krzysiekk123

Film podsumuję tak: nie jest tragiczny ale pupy nie urywa. Ciekawszą historię i więcej emocji zapewniła nam Mama Madzi.
W ogóle dialogi w tym filmie mnie męczyły i to całe pokazywanie nierówno traktowanych Afroamerykanów - tego było już tyle, że już bawi a nawet drażni zamiast wzruszać.

ocenił(a) film na 4
MotherHedgehog

Masz rację,tę sprawę z Mamą Madzi jakoś bardziej przeżywałam haha, film mnie znudził i zmęczył, i jeszcze te reklamy !!!

ocenił(a) film na 3
alexandra97

Może to głupie co napiszę, ale dla mnie od początku cała ta historia ma potencjał na dobry film.
Kiedyś nagrali coś o Olewniku ale słaba to była produkcja, chyba jakaś taka tefałenowska.

ocenił(a) film na 4
MotherHedgehog

Nie oglądałam ,sądzę, że nic nie straciłam :)
http://www.filmweb.pl/film/Krzysztof-2010-594845 --->link gdyby co :)

ocenił(a) film na 5
alexandra97

Średni film, Joliane Moore i Samuel L. Jackson ratują go trochę ale moim zdaniem i tak 5/10 to max co można dać

ocenił(a) film na 4
mk34

Ja szczerze mówiąc tylko dla Julianne właśnie chciałam go zobaczyć :)) na niej się nie zawiodłam:)

ocenił(a) film na 1
alexandra97

Zdecydowanie nie warto nawet zaczynać tego oglądać.
To jeden z tych nic nie wartych, śmieciowych filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones