PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041594}

Interes życia

The Kill Room
5,2 1 051
ocen
5,2 10 1 1051
Interes życia
powrót do forum filmu Interes życia

Taki duet, taki klimat, nie może się nie udać!

A jednak. Film jest po prostu słaby. Po pierwsze: aktorstwo. Byłem w szoku, ale Uma grała jak w szkolnym przedstawieniu. Wyświechtane gesty, udawana egzaltacja, teatralne zachowanie. Oj, szkoda... Samuel w roli ni to cwaniaczka, ni to Żyda, ni to handlarza, ni to piekarza. Gra z typową dla siebie manierą, nie odchodząc ani na krok.

Fabuła? Infantylna do bólu. Właścicielka podrzędnej galerii sztuki przy zerowym nakładzie nakręca ogólnoświatowy hype na malarstwo nieznajomego artysty? To nawet w bajkach nie przejdzie. A potem wodzi za nos rosyjskie mafie, likwiduje największych zakapiorów i wystawia faktury mafiozom? Biczplis....

Satyra na świat sztuki? Że zblazowani bogacze zapłacą każdą kwotę za brudną reklamówkę jak się im wciśnie kit o rytmie miasta, badaniu miejsca jednostki i oddechu koncepcji - a oni łykają to jak młode pelikany. Ani to oryginalne, ani odkrywcze, a w dodatku podane w tak prymitywnej formie, że nawet ja w to nie uwierzyłem.

Pseudo-twisty jak w taniej sensacji TVPuls2, bohaterka kiwa mafię, policję i .... napisy. Koniec.

Film słaby, nudny, bez polotu, bez głębi. Zabrakło tylko aby ktoś poślizgnął się na bananie albo rzucania tortami. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones