PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866642}

Giń, 2020!

Death to 2020
5,9 14 313
ocen
5,9 10 1 14313
5,1 14
ocen krytyków
Giń, 2020
powrót do forum filmu Giń, 2020!

Twórcy zapomnieli pośmiać się z awanturniczych demonstrantów spod znaku blm, którzy na znak protestu okradali sklepy i majątki innych ludzi.
A przecież to duże pole do żartów i gagów.

Niektóre żarty dobre ale większość słabych. To już nowy Borat był lepszy.
Gdyby twórcy potrafili być niezależni i śmiać się ze wszystkich stron to byłoby lepiej.

Ale poprawność polityczno-lewicowo-netfixowa na to nie pozwala.

roownik86

Mam podobne odczucia. W jednym momencie obwiniają Trumpa o rozprzestrzenianie wirusa, bo chodził bez maseczki, a pięć sekund później usprawiedliwiają czarnych "protestujących" na ulicach i rabujących sklepy, bo "policja jest gorsza niż koronawirus". Żenujące.

ocenił(a) film na 4
keenja

Ja mam akurat podobną ocenę do "pani pycholog", że większość ludzi to piep...ni de.ile, Zarówno skrajni prawicowcy jak i wirtualnie inteligentni lewicowcy. Nie przeszkadza mi kpina z idiotyzmów każdej ze stron. A film jest żętjelnie zrobiony przez jedną ze stron, dla zwolenników tej strony i równie inteligentny jak ta strona. xD Przykro się tylko robi, kiedy kolejni aktorzy, których darzyłem sympatią okazują się inni. ;)

ocenił(a) film na 8
Jaho63

Mówisz jakby to był dokument :P

ocenił(a) film na 4
Daroo_3

Nie wiem z czego wnosisz taki wniosek to raz, a dwa to chcesz powiedzieć, że to jest filmowa fikcja, nie komentująca rzeczywistości? :)

ocenił(a) film na 3
roownik86

Dokładnie. Do sprawy z BLM było, ok a potem nagle okazało się, że protesty w takiej formie są ok, bo coś poszło przy pojmaniu wielokrotnie zamykanego bandziora. A końcówka, gdzie w ostatnich miesiącach roku nie było niczego ważniejszego od żenującej kampanii w USA, im totalnie nie wyszła.

Martin

Obiektywne żarty z kandydatów też były w odpowiedni sposób dozowane. Strzały na Trumpa jak z AR-15, natomiast o Bidenie jeden zart o tym, ze siedzą daleko on niego, żeby nikogo nie dotykał i drugi wciąż powtarzający się żart o tym, ze jest stary.
Normalnie beczka śmiechu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones