PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866642}

Giń, 2020!

Death to 2020
5,9 14 313
ocen
5,9 10 1 14313
5,1 14
ocen krytyków
Giń, 2020
powrót do forum filmu Giń, 2020!

Borat ich uprzedził

ocenił(a) film na 6

Satyryczne podsumowanie okropnego roku, a więc żarty z koronawirusa, Trumpa i jego zaplecza, zakażenia Toma Hanksa, uprzedzeń Amerykanów - oglądało się to wszystko z uśmiechem na ustach (może poza fragmentami z zabójstwa George'a Floyda oraz śmierci RBG), ale też trudno oprzeć się wrażeniu, że "Kolejny film o Boracie" był z podobnymi - a często zabawniejszymi - żartami pierwszy.
Niemniej chętnie bym obejrzał polski odpowiednik, gdzie śmieszkowanoby z naszej podwójnej kampanii prezydenckiej, przewalonych 70 milionów Sasina, Strajku Kobiet, teoriom Edyty Górniak i innych foliarzy, Dudzie rozmawiającym prawie po angielsku z rosyjskim pranksterami... Zdecydowanie u nas też byłby duży potencjał do takiego filmu!

lew890

A soundtrack koniecznie w wykonaniu Cypisa - z "Gdzie jest biały węgorz?" i "JBĆ PIS" na czele

lew890

I kolesia z hasłem zabójcze koperty warto by dodać

lew890

O tak. Ja mam wrażenie, że różnica między tym filmem a Boratem jest taka, że Borat to inteligenta satyra, która udaje głupi film a tutaj mamy głupi film, który udaje inteligentną satyrę.

Mathiej3

Bardzo podoba mi się Twoje porównanie :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones