PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5735}

Fresh

7,6 1 334
oceny
7,6 10 1 1334
Fresh
powrót do forum filmu Fresh

Film z lat mlodzienczych
Pamietam go po dzis dzien jak sadze dobrze
Ukazywal to co spotyka mlodych niestety w moim miescie
dealerka latwy pieniadz
Przeslanie tego filmu jest nader wyraziste jak i dosadne
Mlody czarny chlopiec przygnieciony rzeczywisotscia ktora wymusza na nim takie a nie inne decyzje... Wraz z postepem czasu swiadomosc czynienia zla ktore mozna wytlumaczyc ale bohater postanawia inaczej...
Powiem wam ze jestem pod wrazeniem ze film jest tak malo popularny i tak malo znany ... Ogladalem go jak mialem bodaj 14-15 lat
Byl u mnie w wypozyczalni na polce z nowosciami i az dziw bierze ze jest tak malo znany taki zapomniany
Tymczasem jest to film kultowy dramatyczny i wspaniale ukazujacy tragedie jaka mozna spotkac na ulicy
Film ten niewyobrazalnie wgryzl sie w moja pamiec
najbardziej scena z Psem ...
Wiem ze nic nie znacza moje slowa na tle internetu a tymbardziej krytyka filmowego jednak TEN film powinni obejrzec wszyscy ludzie ktorzy chca poznac zrozumiec rzeczywistosc mlodych neconych latwym zarobkiem co dotyka kazdej czesci swiata jak i nas samych
Wybitny film zapomniany odrzucony ale doprawdy genialny w swym przekazie jak i ukazaniu

ocenił(a) film na 10
InsanE_RabbiT

^Popieram to co napisał ten gość u góry. Szkoda tylko, że taki dobry
film został zapomniany. Daje do myślenia.

ocenił(a) film na 8
quik_2

Tak, bardzo realistyczny - czułem się jak w murzyńskim gettcie. Do tego wyraziste postacie i klimatyczna muzyka. Zdecydowanie 8/10. PS. Film został niedoceniony, bo... w roku 1994 powstało bardzo dużo klasyków, pokroju "Forrest Gump", "Pulp Fiction" - moze dlatego...

ocenił(a) film na 8
InsanE_RabbiT

Wire jest dluzsza "wersja" tego filmu. Lubie takie klimaty. Wniektorych srodowiskach nie ma po co chodzic do szkoly, bo tylko dobra znajomosc "ulicy" zapewni ci przezycie :-(

ocenił(a) film na 9
mr_bombastic

Świetna produkcja w reżyserii Boaz'a Yakin'a (reżysera ''Tytanów'' z Denzelem Washingtonem) co tu więcej napisać? klimat,muzyka,gra aktorska wszystko jest tu na wysokim poziomie.Klasyk ''czarnego'' kina!

InsanE_RabbiT

Gdzie można obejrzeć lub pobrać w miarę dobrej jakości - z napisami pl lub lektor ?

ocenił(a) film na 10
GotTheLife

Obawiam sie ze niestety film jest nie do dorwania poprzez zrodla o jakich mowisz ... pamietam ze udalo mi sie go znalesc ... ale to ponad 9 lat temu i byl w wersji francuskiej ... Przyznam ze niemam bytnio pojecia gdzie moglbys go obejrzec .... ale jesli masz czas ktory mozesz poswiecic na poszukiwania to sie nie wachaj bo warto

ocenił(a) film na 8
GotTheLife

Na chooo........mikuj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones