PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5324}

Długi pocałunek na dobranoc

The Long Kiss Goodnight
6,9 27 814
ocen
6,9 10 1 27814
6,0 6
ocen krytyków
Długi pocałunek na dobranoc
powrót do forum filmu Długi pocałunek na dobranoc

Zabawny,świetnie nakręcony i zagrany (genialny duet Davis-Jackson) Dużo pastiszu,przy jednocześnie wciągającej fabule. Genialne teksty Jacksona-w ogóle jego postać w tym filmie,jest jedną z najlepiej napisanych postaci drugiego planu ever. Gena Davis tez świetnie daje sobie rade,pod czułym okiem jej ówczesnego męża i świetnego reżysera Harlina. Sceny akcji są świetnie zainscenizowane. Kuleje trochę końcówka,ale to szczegół. Fajne,rozrywkowe kino.

ocenił(a) film na 8
kinoman77_filmweb

P. S Ciekawostka-bohaterowie przez cały film piją "Finlandię"- wódkę z kraju reżysera.

kinoman77_filmweb

a to ciekawostkaaaa....
a film naprawde bardzo dobry widziałem wiele razy pierwszy raz chyba w 2003 r, na tvn robił wtedy wrażenie nieziemskie efektami i akcjami non stop cos sie działo./

ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

Zaskakująco dobry wciąż po tylu latach. Nie jestem fanem "starych" filmów per se bo technologie kinowe i narzędzia idą do przodu i jestem zwolennikiem tezy, że powstaje naprawdę co roku sporo fajnych filmów (po prostu równolegle powstaje 1000 x razy więcej kiepskich filmów niż kiedy), ale ten po prostu oceniając AD 2020 nadal zwyczajnie bawi i wciąga. I to jedyne dla mnie sensowne kryterium oceny.

ocenił(a) film na 10
topjes

ty mlody, ale zdajesz sobie sprawe, ze wlasnie starsze filmy sa duzo lepsze od tej papki co teraz wychodzi

ocenił(a) film na 9
master_of_vinyl_donuts

No nie. Takiej reguły nie widzę. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones