PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426140}

Czerwony stan

Red State
5,5 5 131
ocen
5,5 10 1 5131
5,0 6
ocen krytyków
Czerwony stan
powrót do forum filmu Czerwony stan

Szkoda, że John Goodman (aktor braci Coen) zagrał w czymś tak żenująco beznadziejnym. Aż żal było patrzeć jak wielki John nie wie co ze sobą zrobić - na jego miejscu uciekł bym z planu gdzie pieprz rośnie.

ocenił(a) film na 6
przemek_32

Dlaczego uważasz, że scenariusz jest idiotyczny?

ocenił(a) film na 6
przemek_32

Film porusza ciekawy temat nad którym można by długo dyskutować,jednak boli to że znów po raz kolejny mamy ukazanych chrześcijanów którzy PŚ źle interpretują jeszcze nie spotkałem się z tym by ukazano inną religie która byłaby również źle interpretowana,a nie ma co dużo mówić przez takich kretynów mnie kumaci ludzie myślą że to winna księgi a nie człowieka który tworzy sobie własną wiarę wybierając sobie co chce z PŚ najczęściej to z Starego testamentu i mami potem ludzi.To tak jak z templariuszami przecież oni i ludzie ponad nimi działali pod przykrywką podszywając się pod prawdziwych chrześcijanów,a tak naprawdę bawili się w Boga nie wierząc w niego bo inaczej nie postępowali by tak mając biblie w rękach.Problem jest w tym że nie którzy ludzie rodzą się z jakimś zaburzeniem przez co mogą bo zagraniu w jakąś grę czy po oglądnięciu jakiegoś filmu czy po przeczytaniu jakieś książki wyjść na ulice i zabijać o tak i jak to wytłumaczyć,w Ameryce jest to dość częste jak np. te strzelaniny w szkołach.

ocenił(a) film na 6
DemiaN

A szkoda gadać jak sam widzisz. Nie wiem czy jest sens w ogóle strzępić sobie język. Idiotyczny scenariusz.... też mi trafne spostrzeżenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones