PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4794}

Czas zabijania

A Time to Kill
7,7 81 225
ocen
7,7 10 1 81225
6,4 14
ocen krytyków
Czas zabijania
powrót do forum filmu Czas zabijania

Wzruszająca mowa nieudolnego adwokata, nie zmienia faktu iż facet jest winny podwójnego morderstwa. Co prawda były okoliczności łagodzące, przez które nie powinien dostać kary śmierci. Sprawiedliwy wyrok powinien wynosić ok 25 lat.

McLlovin

sprawiedliwy wyrok dla takiego faceta to medal od społeczeństwa ,żadne 25 lat

dawid10809

zabił dwoje ludzi z premedytacją, ranił policjanta, a co tam niech se żyje dalej na wolności

McLlovin

ta dwójka ludzi na to zasłużyła ,by się wywinęli . a policjant to przypadkowa ofiara

dawid10809

udowodnie Ci że się mylisz:
Zgwałcono mi córkę, nie mam pistoletu, mam prawo jazdy, pomysle sobie rozjade sku..... . Niestety gdy ich widze są w tłumie ludzi, a co tam i tak ich rozjade. Obaj giną, a przy tym kilka osób zostaje sparalizowanych na całe życie. Jestem niewinny.. Hura.

McLlovin

ale został uniewinniony bo tu zadziałały emocje i wylączył się rozsądek .czasami karanie winnych ma takie efekty

McLlovin

i tutaj właśnie masz argument aby jeśli masz zamiar zabić za krzywdę swojego dziecka-najlepiej zrób to za pomocą noża

dawid10809

wiem że zadziałały emocje, ale emocje to nie sprawiedliwość, tu zaprzeczasz sam sobie

McLlovin

ale wiesz że te osoby są winne,wiesz że mogą zostać nieskazane,wiesz że twoje dziecko może mieć traume. facet dobrze zrobił ,szkoda mi jedynie policjanta.emocjonalnie facet chciał aby ci ludzie zginęli ale rozsądek by mówił "załatw to przez sąd" ale to dziecko to jedyne co on miał

dawid10809

no i co z tego że dobrze zrobił gdzie tu sprawiedliwość jak po zabiciu 2 ludzi i okaleczeniu policjanta na służbie facet jest wolny

McLlovin

w któryś z filmów które jakiś czas temu oglądałem przewinęły mi się takie cytaty
"nie można niczego załatwiać broni-chociaż czasami to jedyna droga"
" zawsze są niewinne ofiary ,tego nie można zmienić"

dawid10809

wszytko racja ale prawo to prawo za zabójstwo sie siedzi

McLlovin

hmm ,zastanawiałem się nad tym kim może był Zodiak ... i cały czas myślę o tym

dawid10809

co sugerujesz?

McLlovin

oglądałeś te filmy o zodiaku ... jak wiesz jego nigdy nieuchwycono a to znaczy że istnieje coś takiego jak zbrodnia doskonała . zodiak zabijał niewinnych a nie został złapany,jego kumpel z branży też to udowodnił (Kuba Rozpruwacz) bo zbrodnia doskonała to taka za którą nie odpowiesz.A Samuel z "Czas Zabijania" też stał się w pewnym sensie zbrodniarzem doskonałym-nie ukarano go

dawid10809

nie ma zbrodni doskonałej widziałem nowszy film o zodiaku, tam reporter zdemaskował go, lecz za mało było dowodów, ja bym to nazwał nieudolnością prawa niż zbrodnią doskonałą

McLlovin

jakby się tak głębiej zastanowić to istnieje zbrodnia doskonała -o której wie tylko sprawca

dawid10809

zalezy co rozumiec przez słowo zbrodnia

McLlovin

czytałem o "Zodiaku" troszeczkę więcej i okazało się że do tego że jego wolność była spowodowana pomyłką policji

dawid10809

nieudolność prawa, a nie doskonała zbrodnia

McLlovin

okazuje się że technik zamazał wyraźny odcisk a policjant podał zły kolor skóry więc jego kolega nie aresztował człowieka bo ten był biały więc nie pasował

dawid10809

czyli zbrodni doskonałej nie ma

McLlovin

nie ma zbrodnii doskonałej-jest nieudolność prawa

dawid10809

brawo zrozumiałeś

dawid10809

czyli Kuba Rozpruwacz,Kat z Nowego Orleanu,Lisbon Ripper ,Zodiak to faceci którzy po prostu mieli farta

dawid10809

tak, bo człowiek wszędzie zostawia ślady, ale nie zawsze inny człowiek potrafi je odnaleźć

McLlovin

a ja sądziłem że unikali kary bo nie zostawiali po sobie śladów... a ślady były zawsze

dawid10809

wątpisz w to, że ślady zostawiali?

McLlovin

gdy słyszałem o nieschwytanym mordercy to myślałem " pewnie nic poza ciałem po sobie nie zostawił"

dawid10809

ślady były, technika i umiejętności śledczych nie

McLlovin

przestępczość ewoluuje wraz z rozwojem policji

dawid10809

chyba że ktoś swoje czasy wyprzedza, tak jak ci powyżej

McLlovin

niby psychole ale robili w jajo całą policję

dawid10809

bo psychopaci pozbawienie są emocji i dlatego łatwiej im w takich sytuacjach

McLlovin

ale mimo tego co zrobili szacunek za inteligencje

dawid10809

i za wyrachowanie

McLlovin

zabijać niewinnych i uniknąć kary -to jest coś .rozumiem że zabójca pedofila itd nie zostaje ukarany bo nikt nie będzie szukał pedofila a wszyscy będą kryć zabójcę

dawid10809

to jest szczęście, psychpata pozbawiony emocji też pozostawia ślady, tylko prawo i organy ścigania zawodza

McLlovin

i trzeba brać prawo we własne ręce :)

dawid10809

i liczyć się z tym że ciebie też ono dosięgnie

McLlovin

to normalne -jak dzień po nocy. ale ryzyko jest częścią każdego działania

McLlovin

prawo cię dosięgnie zawsze ale licz się z tym że w sądownictwie jest korupcja więc wszystko się może zdarzyć

dawid10809

nie tylko korupcja, prawo ma nie raz poprostu zakrótkie ręce

McLlovin

albo ma za krótkie ręce albo całkowicie związane . i albo dostaje psychol mniejszy wyrok albo dostaje leczenie

McLlovin

prawo ma za dużo dziur i tyle

dawid10809

wygrałes przegadałeś mnie

McLlovin

hmm... szybko mi poszło

dawid10809

mógłbym pisać dalej jakieś głupoty, ale nie dam rady się wnieść w tej dyskusji na poziom który ty reprezentujesz, więc po co mam się ośmieszać

McLlovin

surowo się oceniasz

dawid10809

poprostu rozmowa zeszła na temat na którym niezbyt się znam, to po co mam głupoty pisać

McLlovin

nie zeszła ,tylko ja ją przypadkiem sprowadziłem na ten tor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones