PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4794}

Czas zabijania

A Time to Kill
7,7 81 225
ocen
7,7 10 1 81225
6,4 14
ocen krytyków
Czas zabijania
powrót do forum filmu Czas zabijania

Dobry, ale słaby

ocenił(a) film na 8

Widziałem film dwa razy, za pierwszym razem uznałem go za świetny, jakieś 2-3 lata później przeczytałem książkę, obejrzałem film jeszcze raz i stwierdziłem, że jest słaby.

Ten film sam w sobie jest dobry, ale jako ekranizacja nie dorównuje książce.

ocenił(a) film na 8
JWF

Ja najpierw przeczytałem książkę, a potem obejrzałem film, aczkolwiek uważam , że akurat ekranizacje powieści Grishama są całkiem udane. W tym filmie trochę nie podobało mi się wylansowanie Roark kosztem Jake'a, w książce zrobił parę fajnych akcji, które tu zostały średnio przedstawione (zeznania zastępcy szeryfa, wcześnie Jake mówił Looneyowi co ma powiedzieć, brak matki Willarda, kiepsko pokazana scena przesłuchania Pani Cobb). I po kiego grzyba zeznania doktora oskarżenia były przed zeznaniami doktora obrony? Przecież to naprawdę sporo zepsuło. Mogliby by wkleić jakieś dyskusje ławy przysięgłych, czy parę kłótni między Brigancem i Buckleyem ... No i to wyidealizowane zakończenie, w sensie uśmiech Buckleya i podanie ręki, głupia amerykanizacja, oni się nie cierpieli, nie odezwali się do siebie ani słowem po procesie,... To na tyle póki co, parę rzeczy by się jeszcze znalazło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones